COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
Forum Kayseri
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :

HAKKIMIZDA

21 Aralık 2011 tarihinde muhteşem bir törenle ve yaklaşık 150.000 ziyaretçiyle kapılarını açan Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, 153.000 metrekare inşaat alanı, 65.000 metrekare kiralanabilir alanı, 2.000 araç kapasiteli açık ve kapalı ücretsiz otoparkı ve 200’den fazla markası ile Orta Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezidir.


Forum Kayseri, havaalanı - Erciyes yolu ve yeni yapılan raylı sistem güzergahı üzerinde olup, şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşme noktalarında bulunuyor. Sadece Kayseri için değil Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre illeri de kapsayan, yaklaşık 2 milyon kişiye hitap eden ticari, kültürel ve sosyal bir cazibe merkezidir.


Forum Kayseri şehrin yapısına ve kültürüne uyumlu, her çağa hitap eden modern tasarımıyla, farklılığını ortaya koymaktadır. Ana cephelerinde yer alan Kayseri taşları ve yerel mimariye özgü kemerleri ile modern ve geleneksel yapının biraraya getirildiği Forum Kayseri, açık terasları ve çevresini tamamen saran şehir parkı ile vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.


Açıldığı günden bu yana aylık 1 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile Kayseri’nin yaşam merkezi haline gelen Forum Kayseri, Kayseri'nin ilk yeşil alışveriş merkezi olup, şehirde BREEAM ile sertifikalanmış ilk yeşil binadır. Forum Kayseri, ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilmeleri için; bebek bakım odaları, çocuklu ailelere özel hizmetler, mescid, ATM, puset ve tekerlekli sandalye hizmeti, mama sandalyeleri, emanet, sağlık odası ve ücretsiz internet hizmetlerini vermektedir.


Migros, Media Markt, Cinemaximum, Boyner, LC Waikiki, Flo, Koton, KFC gibi büyük markaları bünyesinde bulunduran Forum Kayseri, Media Markt, Lacoste, MAC, Starbucks, Kahve Dünyası, New Balance, Swarovski, E-bebek gibi birçok markayı da ilk kez şehirle buluşturmuştur.


Şehrin sosyal hayatının bir parçası olarak, her damak zevkine uygun çeşit sunabilecek 28 kafe, restoran ve uluslararası yemek zinciri bulunmaktadır. 1000 kişilik geniş teraslı food court alanı, 9 sinema salonu, 8 bant bowling salonu ve çocuk oyun alanları ile her yaştan ziyaretçisine keyifli vakit geçirmek için alternatifler sunmaktadır.

Forum Kayseri Alışveriş Merkezi

Hunat Mah. Sivas Cad. No:24/1 Melikgazi, Kayseri

T. +90 352 207 56 00 / info@forumkayseri.com

Bize Ulaşın

TRAMVAY İLE ULAŞIM

Doğu Terminali durağı’ndan şehir merkezi istikametine binip Büyükşehir Belediye Durağında (7 numaralı durak) inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

Organize Sanayi Bölgesi istikametinden bindiğinizde Büyükşehir Belediye Durağında (21 numaralı durak) inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.


OTOBÜS İLE ULAŞIM

Sivas Caddesi istikametinden geçen otobüslere binip Büyükşehir Belediye Durağında inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa istikametinden geçen otobüslere binip Melikgazi Belediyesi Durağında inip Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.


OTOMOBİL İLE ULAŞIM

TALAS yönünden, şehir merkezine doğru ilerlerken Havaalanı yönünü takip ederek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

HAVALİMANINDAN şehir merkezi yönünü takip ederek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

BELSİN yönünden Osman Kavuncu Bulvarı’na çıkıp Sivas Caddesi istikametine düz ilerleyerek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.

SİVAS ve MALATYA yolu yönünden gelirken Sivas Caddesine çıkarak şehir merkezi yönünde ilerleyerek Forum Kayseri’ye ulaşabilirsiniz.